עבודה מסביב לשעון: כך תנעימו את שהות העובדים במשרד

כשהעבודה מתבצעת מסביב לשעון, העובדים מתחילים לעבוד מוקדם בבוקר ומסיימים את שעות העבודה רק בערב, ולעיתים גם בשעות מאוחרות הרבה יותר. מי שעובד בתחום הדיגיטל או ההייטק, נשאר במשרד לא מעט פעמים בשעות לא שגרתיות. איך אפשר להנעים את שהות העובדים במשרד? אספנו עבורכם כמה טיפים שימושיים במיוחד!

עובדים במשרד

חדר כושר במשרד? בהחלט כן!

מחקרים הוכיחו לא מכבר, שהימצאותו של חדר כושר במתחם העבודה מסייע לעובדים לשפר את תפוקתם באופן משמעותי. למרות שרבים מבעלי העסקים חושבים שמדובר בבזבוז שעות העבודה, התוצאות מוכיחות אחרת. העובדים מתאמנים במהלך העבודה, מה שמסייע להם להיות מפוקסים וחדים יותר, כך הם שבים לעבוד מלאי מרץ ועם כוחות מחודשים. בחרו חלל אחד במתחם העבודה, והפכו אותו למקום ספורטיבי בעבור העובדים. תוכלו לעשות זאת באמצעות קניית ציוד לחדר כושר, תוך שכדאי להצטייד בהליכונים, משקולות ומגוון מכשירים בהתאם לצרכי העובדים.

לקנות קפה בחוץ? מה פתאום!

אם עדיין לא הצטיידתם במטבחון משרדי מאובזר, עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לעשות זאת! ציידו את המטבח בקפה, קפסולות בטעמים שונים, תיוני תה ואפילו שוקו! במקום לרכוש קפה מידי בוקר, העובדים יוכלו להתרענן במהלך היום במטבחון המאובזר של המשרד. כמו כן, רצוי לדאוג למלאי עוגיות ונשנושים בעבור העובדים. לעיתים העבודה אורכת זמן רב כך שלעובדים כמעט ואין פנאי לאכול או להזמין אוכל למשרד. היעדר אכילה עלול לגרום לעצבנות וכאבי ראש – וזה לא משהו שאתם רוצים במשרד שלכם. רכשו מגוון רחב של עוגיות ושתייה חמה והעניקו לעובדים את האפשרות לצאת להפסקות קפה יזומות במהלך היום. אמנם יש לא מעט דרכים לשפר את תפוקת העובדים, אבל מטבחון מאובזר זה בהחלט משהו שכדאי ליישם במתחם העבודה שלכם.

פינת מנוחה: פופים צבעוניים!

רצוי לדאוג לפינת מנוחה בחלל העבודה, כך העובדים יוכלו לאכול מבלי לשבת מול המחשבים ולנוח במהלך היום, ובייחוד כשהם עובדים שעות נוספות. על מנת ליצור אווירה מיוחדת ומשמחת במשרד, כדאי לרכוש פופים צבעוניים בשלל צבעים, מאחר והצבעוניות בעיניים מוסיפה לאווירה החיובית, שכן עיצוב עשוי להשפיע באופן משמעותי על העובדים.

הפסקת צהריים משותפת

כשעובדים יום שלם מול המחשב, כמעט מבלי ליצור אינטראקציה עם אנשים אחרים במשרד, זה עלול להוביל לשחיקה ואף לדיכאון. בכדי לסייע לעובדים שלכם לעבוד באופן יעיל, כדאי ליזום הפסקות צהריים משותפות לכל הצוות. בעולם ריאלי, זה אפשרי ליישום באופן יומיומי, אך במציאות שלנו, לא תמיד ניתן לערוך הפסקות משותפות, לכן מוטב לקבוע מראש הפסקת צהריים משותפת אחת לשבוע, בעדיפות ליום חמישי. כל העובדים יצאו לאכול יחדיו, ייהנו מזמן איכות ויבלו במחיצת יתר עובדי החברה. אגב, יש לא מעט משרדים שמאפשרים לעובדים לנוח במהלך הצהריים, אולי כדאי שגם אתם תשקלו את האפשרות.

 

שעות העבודה עשויות להיות מתישות. העובדים יוצאים מהבית מוקדם בבוקר ומגיעים מאוחר, כך שהם שוהים במשרד זמן רב יותר מאשר בבית. הנעימו את זמנם והעניקו להם את מיטב האפשרויות כך שהשהות במשרד תהיה איכותית ומהנה.

שאלות בנושא עבודה מסביב לשעון: כך תנעימו את שהות העובדים במשרד

עובדים במשרד

למידע נוסף על עבודה מסביב לשעון: כך תנעימו את שהות העובדים במשרד

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד