איך להפוך את המשרד לביתי יותר?

שעות העבודה הארוכות גורמות לנו לשהות במשרד לא מעט שעות. בשעות הללו אנחנו מחויבים לתת תפוקה איכותית, לספק מענה לשאלות מורכבות ולבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר. ניכר כי עובדים מסוגלים לעבוד באופן יעיל יותר כשהם מרגישים בנוח במקום העבודה, בדיוק כפי שהם מרגישים בביתם. בין אם אתם עובדי משרד שרוצים לשדרג את נראות חלל העבודה שלכם או שאתם בעלי עסק שמעוניינים להקנות לעובדיכם מקום נעים לשהות בו – הכתבה הבאה תעניק לכם כמה טיפים מועילים.

משרד ביתי

חדר מנוחה

מנוחה במהלך יום העבודה היא חשובה ומשמעותית במיוחד לעובד. לא רק שהיא מאפשרת לו לקחת פסק זמן, לאכול בנוחות ולהירגע באמצע היום, היא גם מעניקה לו כוחות מחודשים בכדי לחזור לעבודה ולבצע את משימותיו באופן המיטבי. דאגו לפינת רווחה עבור העובדים, בין אם מדובר בחדר צ'יל אאוט או חדר אוכל, העיקר שיהיה להם מקום בו יוכלו לאכול ולנוח מבלי שיהיו מחשבים או מסמכים באזור.

מטבחון מאובזר

שתיית קפה היא לחלוטין חלק מהתרעננותו של העובד במהלך היום. באמצעות מטבחון מאובזר העובדים יוכלו להכין קפה או תה, לשתות מים קרים ולאכול אוכל מחומם ואיכותי. אל תוותרו על מטבחון המכיל מקרר, מיקרוגל ומכונת קפה מאחר ואלה יסייעו לעובד להרגיש בנוחות ולהתערנן במידת הצורך.

רכישת ציוד אידאלי

רכשו ציוד שיסייע להפוך את המשרד למקום ביתי וחמים עבור העובדים. בין אם מדובר בפופים רכים, גופי תאורה שיעניקו חמימות למשרד או אפילו ציוד משרדי איכותי במלאי שיספיק לכמה חודשים. ערכו רשימה של הפריטים שתזדקקו להם, כך תוכלו לרכוש את כולם ברכישה מרוכזת. לפני שתפנו לרשתות השונות ותבזבזו את זמנכם בהשוואת מחירים, מוטב שתחפשו את הפריטים הרצויים לכם באתר איביי בעברית, שכן שם תוכלו למצוא את הפריטים האידאליים במחירים אטרקטיביים במיוחד. המטרה היא שלעובדים לא יחסר דבר, החל מציוד בסיסי ועד לציוד שנחשב כאביזרי מותרות במשרד. ברגע שתאבזרו את המשרד באופן שכזה, תשפיעו על האווירה השוררת במשרד במהלך שעות העבודה.

דאגו למקומות חנייה עבור בעלי הרכבים

אחד הדברים המייאשים ביותר בהגעה לעבודה עם רכב, הוא חיפוש החנייה בבקרים. בכדי למנוע את הסיטואציה המייאשת מעובדיכם ולאפשר להם להתחיל את היום ברגל ימין, דאגו למקומות חנייה מוסדרים עבורם. אין ספק שזה יאפשר להם לישון עוד כמה דקות בבוקר ולהגיע למשרד רגועים ומוכנים לעבודה.

ערכו ערבי גיבוש לעובדים

דרך נהדרת לגבש בין העובדים ולגרום להם להרגיש שייכות לקבוצה היא באמצעות ימי גיבוש או טיולים משותפים. אחת לרבעון ארגנו ערב גיבוש מהנה ואיכותי עבור כל עובדי החברה, זה יכול להיות ערב קריוקי, ערב בילוי במסעדה ואפילו הרצאות מעניינות של מרצים מפורסמים. אם תוכלו, מומלץ אף לארגן טיול שנתי ליום או יותר ולאפשר לצוות העובדים להתחבר אחד לשני ולהרגיש כמו משפחה אחת גדולה.

הפיכת המשרד לביתי יותר יקנה לעובדים תחושה טובה ויאפשר להם לעבוד כקבוצה מגובשת. העניקו לעובדים אווירה נעימה במשרד, ותוכלו לראות תוצאות חיוביות בתפוקת העבודה ובשיפור יחסיהם האחד עם השני.

לחצו כאן לקריאה גם על ניהול עובדים נכון.

השארת תגובה