בעלי עסק? קבלו טיפים לחיסכון בעלויות

תפעול העסק גובה לא מעט עלויות והוצאות שעשויות לשנות את מאזן ההכנסות שלכם. בין אם מדובר בשכר העובדים או ברכישת ציוד למשרד, העלויות גבוהות והחיסכון אינו נראה באופק. אם גם אתם מחפשים אחר דרכים לחסוך בעלויות העסק, מוטב שתקראו את הטיפים הבאים:

חיסכון בעלויות

חשמל ומים

אם אתם לא עובדים בחברת החשמל, כנראה שאתם משלמים לא מעט כסף על החשמל בחלל העבודה. וודאו שבתום יום העבודה כל העובדים מכבים את כל המכשירים האלקטרונים, לרבות מזגנים ומכבים את האורות. כדאי להעביר הודעה רשמית לכל העובדים בכדי ליידע אותם שאתם אוסרים על השארת מוצרי חשמל דלוקים למשך הלילה.

שליחת פקסים בלי לבזבז נייר

עלויות הנייר לא זולות כלל, ויחד עם זה הנייר ידוע כי אינו תורם לאיכות הסביבה. בכדי לחסוך בעלויות, ועל הדרך גם לתרום לאיכות הסביבה, רצוי להיעזר בשירות פקסים ללא הדפסה. כחלק מתכונות מרכזיה, ניתן להשתמש בפעולות שליחת וקבלת פקסים שנעשות דרך מכשיר הטלפון הנייד בלבד. כך תוכלו לצמצם את עלויות העסק ולחסוך באופן משמעותי.

דמי שכירות? אפשר לחסוך!

לא חייבים לשכור חללי עבודה במתחמים בעלי שכירות גבוהה. ישנם מתחמים המצויים באזורים פחות אטרקטיביים אך מציעים שכירות נמוכה באופן משמעותי, מה שעשוי לסייע לכם לחסוך בעלויות העסק. כמו כן, שכרו חלל עבודה המותאם לכמות העובדים ושיהיה פונקציונלי עבורם.

רכשו רק ציוד חיוני

לבעלי עסקים יש נטייה לרכוש מלאי נרחב של ציוד משרדי למשרד, כמו גם ציוד שאינו נחוץ. ערכו רשימה מסודרת של כל המוצרים והפריטים הנחוצים למשרד ורכשו רק את מה שחיוני עבורכם. לא תאמינו כמה כספים אתם עשויים לחסוך כך.

אחדו תפקידים במשרד

שכר עובדים היא הוצאה לא פשוטה בכלל ועשויה להוות חלק נכבד מהוצאות העסק. ערכו בדיקה ומעקב אחר תפוקת העובדים וראו כיצד ניתן לאחד תפקידים או להאציל סמכויות בכדי לחסוך בעלויות. כמובן שהכוונה היא לא להעמיס עבודה רבה על עובד ומשימות שאינן תואמות את זמני העבודה.

הקפידו על שעות העבודה של העובדים

תשלום בעבור שעות נוספות לעובדים, יכול לגזול מכם לא מעט כסף. אם העובדים יכולים להספיק את מלוא משימותיהם גם ללא השעות הנוספות, היו קשובים לכך. כמו כן, כדאי לעקוב אחר שעות העובדים ולוודא שתפוקתם לשעה אכן סבירה ועומדת בציפיות.

חשבוניות ירוקות

דרך נוספת ונהדרת לחסוך בנייר היא באמצעות הנפקת חשבוניות ירוקות. יצירת החשבוניות נעשית תוך מספר דקות ונשלחת לספקים וללקוחות באמצעות המייל.

 

חיסכון בעלויות העסק דורש מעורבות גבוהה של אחד מבכירי החברה, זאת בכדי לבצע מעקבים אחר שעות העובדים ולרכוש מוצרים חיוניים בלבד. אמנם בתחילת התהליך זה עשוי להיראות כמו משימה מורכבת, אך ברגע שהנהלים ייטמעו, תהליך החיסכון בעלויות יהיה פשוט וקל הרבה יותר. בהצלחה!

שאלות בנושא בעלי עסק? קבלו טיפים לחיסכון בעלויות

חיסכון בעלויות

למידע נוסף על בעלי עסק? קבלו טיפים לחיסכון בעלויות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד