עובדי HR, כך תגייסו עובדים במשבר התעסוקה

בשעה שיש בישראל מעל מיליון ישראל מובטלים, ההזדמנויות של גיוס עובדים חדשים ואיכותיים צמחו באופן משמעותי. במדריך זה נסביר לכם כאנשי HR כיצד ניתן ואף רצוי לגייס במשבר תעסוקה, וכיצד לצאת ממנו מחוזקים.

גיוס עובדים בעידן שבו אחוז האבטלה שובר שיאים: כך תוכלו לחזק את מצבת העובדים

נגיף הקורונה הוביל להשלכות חסרות תקדים על עידן התעסוקה. אם עד לפני הנגיף אחוז האבטלה בישראל היה בין הנמוכים בעולם, כיום הוא נאמד ב 25% והמספרים רק עולים. למעשה, ע"פ הערכות של משרד האוצר והביטוח הלאומי, כ 20% מהעובדים אשר הוצאו לחל"ת לא יחזרו למקום עבודתם. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן בעבורכם לאתר ולגייס עובדים לשורת הארגון, ובכך ליצור יתרון יש מאין. כדאי להיעזר בדיאלוג שהיא חברת השמה להייטק, וזאת בכדי שתוכלו לייעל את תהליך הגיוס ולהשלים אותו במהירות, כחלק מהיערכות ליום שאחרי הקורונה.

תחום ההייטק: אחד התחומים המבוקשים (והבטוחים יותר) לאחר עידן הקורונה

ענף ההייטק נחשב לענף יצרני, ולכן מדינת ישראל כמו גם מדינות נוספות בעולם מאפשרת לחברות וארגונים להמשיך בפעילות שוטפת, אם כי מוגבלת. אולם, לאחר שחרור הסגר על ישראל כמו גם האפשרות לעבוד מהבית, יחזור הענף לתעסוקה מלאה. כאנשי HR אתם בוודאי מודעים לעובדה כי מדובר בעידן עסקי סבוך, ולכן רק החזק ישרוד. באמצעות גיוס עובדים איכותי אשר נעשה בליווי מקצועי תוכלו למנף את המשרות הקיימות ולהעניק הזדמנות לעובדים מצוינים אשר מצאו עצמם ביום אחד ללא תעסוקה. לאור אחוז האבטלה והסגירה של לא מעט חברות, ניתן לגייס עובדים ללא ניסיון בעבור מגוון משרות אשר עד עתה נאבקתם לגייס. בנוסף, לא ניתן להתעלם מהמוטיבציה הגבוהה. עידן משבר הוא גם עידן של הזדמנות, ולכן מומחים בתחום התעסוקה מסבירים כי המוטיבציה לעבודה תזנק, ובהתאם לכך גם הנאמנות והמחויבות של העובד כלפי מקום עבודתו. משום כך, מדובר בהזדמנות נהדרת לגייס עובדים, ובכך להיערך לחיזוק הארגון שבו אתם מועסקים וכן הזדמנות למנף את תהליכי הגיוס, כפי שנפרט כעת.

עובדי HR כך תגייסו עובדים- במשבר התעסוקה

כיצד מגייסים עובדים במשבר תעסוקה?

רבבות בני אדם נכנסים מדי יום לאתרים, בעבור חיפוש עבודה. חברת השמה מובילה בתחומה תוכלו לייעל את התהליך, כל זאת במסגרת של ליווי אישי מטעם מיטב המומחים. תהליך הגיוס מתבצע תוך סינון מדויק של קו"ח וכן איתור מועמדים רלוונטיים, בהתאם לצרכים שלכם ולהגדרות ספציפיות. זכרו כי במשבר תעסוקה נוצרות הזדמנויות בדמות מועמדים אשר קשה מאוד לאתר או לגייס, ועל כן נצלו את ההזדמנות למלא את שורות הארגון במועמדים איכותיים, בעלי מוטיבציה רבה ורצון רב להזניק את העסק לעבר הגשמת מטרות וביסוס המוניטין העסקי בעידן סוער ומלא תהפוכות.

כדאי לקרוא ניהול עובדים נכון: כך תעשו זאת

שאלות בנושא עובדי HR, כך תגייסו עובדים במשבר התעסוקה

עובדי HR כך תגייסו עובדים במשבר התעסוקה

למידע נוסף על עובדי HR, כך תגייסו עובדים במשבר התעסוקה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד