איך להגדיל את החשיפה לעסק שלך?

להגדיל את החשיפה לעסק

בעלי עסקים צריכים לנהל לא מעט דברים בעסק שלהם, בין החשבוניות, ניהול עובדים ובניית תכנית עסקית, חשוב לתת דגש גם לכל הנוגע לחשיפה. ככל שהעסק ייחשף ליותר אנשים, כך הסיכוי למכירות גדל. והרי מכירות, הם אלה שמחזיקות את העסק ותורמות להמשך קיומו, כך שחשוב למצוא את מלוא הדרכים החיוניות להגדלת החשיפה העסקית. איך עושים את זה? יש לנו כמה רעיונות בעבורכם.

נוכחות דיגיטלית

אחד הדברים החשובים והמשמעותיים ביותר לעסק (כל עסק באשר הוא), הוא הנוכחות הדיגיטלית שלו ברחבי הרשת. הכוונה היא לאתר אינטרנט ולעמודים עסקיים ברשתות החברתיות. ככל שהנוכחות הדיגיטלית ברשת תהיה יותר גדולה ויותר איכותית, כך החשיפה של העסק תעלה, ואף תגיע לקהל היעד האידיאלי.

קניית לייקים וצפיות

נתחיל באלמנט חיוני וחשוב, בין אם הקמתם עמוד אינסטגרם, ערוץ יוטיוב או עמוד עסקי בפייסבוק, אתם חייבים בתור התחלה להעניק לתכנים שלכם מינוף ולגרום להם להיראות פופולאריים, זאת בשל העובדה שרוב האנשים נוהגים לעקוב אחר עמודים פופולאריים בעלי מספר עוקבים גבוה. איך תעשו זאת? ובכן, חברת youhoo מספקת שירותים ייחודיים לעסקים ומאפשרת לבעלי עסקים לרכוש צפיות ולייקים ובכך לשפר באופן משמעותי את נראות העמודים העסקיים שלהם.

קניית לייקים

אתר אינטרנט

כמה חשוב להקים אתר אינטרנט? חשוב מאוד. כיום, רוב האנשים שזקוקים למוצר או לשירות מסוים פונים לגוגל, ומנוע החיפוש מציג להם את התוצאות הרלוונטיות ביותר בהתאם למילות החיפוש. אם אתם רוצים שהעסק שלכם יופיע במנוע החיפוש, אתם כמובן חייבים לבנות אתר איכותי, כזה שכולל תוכן מעודכן, שמעניק מידע מקצועי ונותן מענה לשאלות מהותיות בנוגע לעסק שלכם. כמו כן, רצוי להיעזר בשירותי קידום אורגני בגוגל, משום שמקדם אתרים מקצועי יוכל לסייע לכם להמריא אל המיקומים הראשונים במנוע החיפוש.

שיתופי פעולה

שיתופי פעולה עם עסקים נוספים עשויים להיות מוצלחים, כל עוד מבצעים אותם בדרך נכונה. חפשו עסקים שעוסקים בתחום משלים לתחום שלכם ונסו ליצור שיתוף פעולה שישתלם לשני הצדדים. אם למשל אתם בעלי עסק מעולם התכשיטים, תוכלו לשתף פעולה עם מעצבת שמלות כלה, כך כל כלה שמגיעה לסטודיו ובוחרת שמלה, זכאית לתכשיט במחיר אטרקטיבי ולהיפך, כל מי שמגיעה לבחור תכשיט, זכאית לשמלת כלה בהנחה. בנושא שיתופי פעולה חשוב להיות יצירתיים ולבחור בעסקים בתחום זהה אבל לא באותו התחום בדיוק (כלומר מאפרת לא יכולה לעשות שת"פ עם מאפרת אחרת).

קופונים במקומונים

כמעט בכל הערים ישנם מקומונים שמגיעים מידי שבוע לתיבות הדואר של התושבים. תוכלו לפרסם קופונים או הנחות במקומון הרלוונטי לכם, ולציין כי רק מי שיגיע עם הקופון אל בית העסק יהיה זכאי להנחה המדוברת. פרסום בעיתונות הכתובה בהחלט יכול להיות מועיל, אבל מאוד קשה למדוד את ההצלחה של הקמפיין או את כמות האנשים שנחשפו לפרסום בעיתון.

 

יש כמה וכמה דרכים למנף את העסק ולהניע אותו לחשיפה גבוהה. האמת היא שהדרך הטובה ביותר היא באמצעות נוכחות דיגיטלית ולכן נמליץ לבחור באפשרות הזו על פני האפשרויות האחרות. כך או כך, כדאי להיעזר בבעל מקצוע שיסייע לכם לנווט את השיווק העסקי על הצד הטוב ביותר ולצלוח את התהליך.

קראו גם: 5 תוכנות שיעזרו לכם לנהל את העסק

השארת תגובה