כשהחג הבא מתקרב, מתנות לעובדים כבר יש?

זה ידוע מראש, כל חג וההתייחסות אליו. בזמן שראש השנה ופסח הם חגים בהם תשומת הלב של המעסיקים היא גדולה, בחגים הקטנים יותר היחס אמנם שונה אך קיים יחס כלשהו. בין אם מדובר במשלוח מנות או בסופגניות בשבוע חנוכה.

אך בחגים האחרים, כאשר כן רוצים לתת יחס כלשהו לחג ולמעמדו, קיימות מתנות שיוכלו לעזור לכם בזה. הנה 5 מתנות שישמחו לקבל במשרד שלכם-

מחזיק כוסות

אנחנו אפילו לא צריכים לשאול, אנחנו יודעים שהעובדים שלכם שותים קפה או תה במשרד. ומה יותר טוב מאשר מתנות למשרד שיכולות לשרת את שתיית הקפה של העובדים שלכם? מדובר בקליפס גדול, דמוי אטב שברגע הפתיחה ניתן להצמיד אותו לשולחן ולהניח את כוס הקפה בתוכו. מתנה נהדרת שיכולה למנוע המון אסונות של שפיכת קפה על השולחן והריסת מסמכים חשובים. כולנו היינו שם. זה לא כיף.

משטח כתיבה דיגיטלי

אנחנו צריכים להגיד עוד משהו? מדובר במשטח דיגיטלי שיאפשר לעובדים שלכם לכתוב את הרשומות שלהם ואת כל מה שהם צריכים על גבי משטח דיגיטלי ובסופו להעבירו אל המחשב. זו יכולה להיות מתנה מעולה עבור השקט הנפשי של העובדים שלכם כאשר החומרים שלהם מגובים בעוד מקום. עם המשטח מתקבל גם עט מיוחד שיכול לעזור בכתיבת הרשימות שלהם.

לוח גיר

זוכרים בבית הספר היסודי את הלוח עליו היו כותבות המורות בגיר? אז כזה, רק בקטן.  שלט קטן וחמוד אליו אתם יכולים לצרף גירים ולהעניק במתנה לעובדים שלכם. כולם אוהבים להשתעשע עם לוח גיר ולכתוב דברים מבדרים. כמובן שהעובדים שלכם, כל אחד והשלט שלו, יבחר היכן לשים אותו ומה לרשום עליו אבל זה בהחלט יראה את החשיבה שלכם כמעסיקים ויתן להם הרגשה טובה.

מגש ENTER ענקי להפגת מתחים

אין מה לעשות, כל עבודה מלחיצה לפעמים, בדרך שלה. אם אתם רוצים להיות המעסיקים המשעשעים, שמבינים את עניין הלחץ אך גם חשוב לכם שהעובדים שלכם יפרקו את הלחץ ולא ישמרו אותו, קנו להם מתנה מגש בצורתו של ה-ENTER מהמקלדת, המאפשר להכות אותו עם אגרופים. להעמיד אחד כזה ליד כל עמדה יכול להיות דרך מצוינת להפגת המתחים וכמו כן לצחוק גדול.

מתקן כדור סל לפח האשפה

רוצים לעודד את העובדים שלכם לנקות אחריהם את העמדות שלהם? אין דרך יותר קלה ופשוטה לעשות זאת מלתת להם לשחק את דרכם אל הניקיון. העניקו להם במתנה מתקן כדור סל לפח ותראו איך גם ההנאה שלהם בזמן שעות העבודה עולה וגם הסדר והניקיון נעשה פתאום. למרות שהמתנה הזו משרתת אתכם ואת הרצון שלכם, אין זה אומר שהיא לא משרתת את שני הצדדים. אנחנו מבטיחים שהם יהנו מכך.

הכיף בעניין המתנות הוא שהוא מאפשר לכם כמעסיקים לצאת קצת מגבולות הדיסטנס ולתת לעובדים שלכם ליהנות קצת מהאישיות שלכם. בהצלחה.

שאלות בנושא כשהחג הבא מתקרב, מתנות לעובדים כבר יש?

כשהחג הבא מתקרב, מתנות לעובדים כבר יש?

למידע נוסף על כשהחג הבא מתקרב, מתנות לעובדים כבר יש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד