השכרת רכב לעסקים

עסקים רבים מכירים את האופציה ואף נעזרים בשירותי השכרת רכבים, אם עבור צורך חד פעמי כאשר מבקשים להרשים את הלקוח באמצעות הגעה לפגישה עם רכב יוקרתי ואם באופן תדיר, כאשר מבקשים פתרון קבוע עבור רכבי העובדים. מכאן שאם גם אתם מתעניינים לגבי השכרת רכב עבור העסק, יש כמה דברים שמוטב לדעת מראש – כאשר אחד מהם הוא שכל עוד פונים למקום הנכון, ניתן לחסוך כסף ולהשיג בדיוק מה שרצוי עבורכם.

השכרת רכב לעסקים

חופש בחירה

בררו על השכרת רכב במגוון מוקדים, אך ראשית תדעו שאל לכם לוותר על חופש הבחירה, וזאת כי לא חסרות חברות שמראש מוותרות על התחייבות השכרה לטווח ארוך, כך שניתן לשכור את הרכבים הרצויים ותוך כדי תנועה להבין האם יש להאריך את תנאי ההשכרה, או לסיימם.

ערך מוסף

מי שעומד לשכור רכב עבור צרכים עסקיים, ישמח לדעת שמלבד רכבי מנהלים, גם ישנם טנדרים, רכבים משפחתיים, רכבים קומפקטיים וכדומה, משמע אפשר למצוא את המענה המדויק עבור כל צורך, כך שגם ניתן לחסוך בעלויות התפעול והדלק וגם ליהנות מהתאמה מקסימלית. כמו כן, להבדיל מהתנהלות של החזקת רכב באופן עצמאי, הרי כאשר מדובר ברכב שכור, בין היתר נהנים משקט נפשי, וזאת כי גם אם תצוץ בעיה, יודעים שיש אל מי לפנות – ניתנים שירותי תחזוקה מלאים, כולל תיקונים ושירותים שוטפים.

ייעוץ מקצועי

כחלק משירותי השכרה, ניתנים שירותי ייעוץ וזאת כיוון שמה שנכון עבור בית עסק אחד, אינו בהכרח נכון עבור צרכיו של בית עסק שני, ומי שאינו מגיע מהתחום, אינו מכיר את סך האופציות שפרושות לפניו. אי לכך, טוב לדעת שבין היתר קיימים שירותי ליסינג תפעולי, שירותי השכרה יומיים, שירותי השכרה בהתאם לחודש ימים וכדומה.

לקוח עסקי

יש לכם צורך ברכב (או כמה) עבור העסק, אך המחירים שמצאתם ברשת נראים יקרים? קחו בחשבון שמחיר שמוצע ללקוח הפרטי אינו בהכרח זהה כאשר מדובר בלקוח עסקי, ולו כי הוא עשוי להיות קבוע ולהזדקק לכמות יותר גדולה של רכבים. מכאן, כאשר עומדים לקבל פרטים, וודאו שמציינים שהנכם לקוח עסקי – כך שהתמונה עשויה להשתנות, אם מבחינת מחירים ואם מבחינת היצע וגמישות.

תרחישים עסקיים

להלן מגוון תרחישים שעשויים להוביל גם את העסק שלך להיעזר בשירותי השכרה:

  • נכנס עובד חדש והוא זקוק במידי לרכב.
  • אנשי הצוות עומדים לצאת ביחד ליום עיון ואתם מבקשים לנצל את ההזדמנות – ליצור עבורם זמן איכות (ולו בזמן הנסיעה), כך שהשכרת רכב גדול ומרווח סוגר את הפינה.
  • מגיע לקוח חשוב ואתם שואפים להסיעו לאתרים השונים בתנאים מפנקים, ועל כן בוחרים להשכיר רכב יוקרה.
  • עולה הצורך לחסוך ועל כן מחפשים לשכור עבור העסק רכבים קטנים וחסכוניים.
  • אינכם יודעים לכמה זמן תזדקקו רכב, ועל כן אין טעם לרכוש, אלא מוטב להשכיר.
  • צץ צורך חדש בחברה, למשל לכלול רכב הובלות.

הכול כלול

כאשר מדובר בבית עסק, חשוב ביותר לדעת מהן ההוצאות החודשיות באופן מדויק, ולו על מנת להתנהל באופן אחראי ומסודר. אי לכך כל עוד שוכרים רכב, ניתן לדעת לא רק כמה יש לשלם עבור השכרת הרכב מדי חודש, אלא בין היתר גם לדעת שלא יהיו הוצאות בלתי צפויות, וזאת כי מחיר ההשכרה מראש כולל הכול – ביטוחים, תיקונים וכדומה. לכן, וודאו מבעוד מועד שהשכרת הרכב כוללת בתוכה ביטוח חובה וביטוח צד ג'.

אמינות

לסיכום נציין שיש להיות מודעים לאופציה ויש להבין לאן לשאוף ומה לדרוש, כאשר אחד הפרמטרים הכי חשובים הנו לפנות לחברה אמינה, כי לעסק שלך אין מקום לטפל בבעיות מיותרות.

השארת תגובה