הידעת? רכישת ירקות אורגניים למשרד היא הוצאה מוכרת!

"כיבוד קל" – שם הקוד של משרדים להוצאה המוכרת שעניינה בהוצאות האירוח של מבקרים ולקוחות. כמעט כל מי שתשאלו מהו כיבוד קל ומה מותר לרכוש במסגרת ההוצאה כך שיהיה מוכר גם על ידי מס הכנסה, יאמר לכם כי הסעיף כולל עוגות, עוגיות, קפה, חלב וסוכר, שכן התקנה מגדירה כיבוד קל כ"שתיה קרה או חמה, עוגיות וכיוצא באלה;"

בישראל של 2018 כל זה נשמע מעט מיושן, שהרי כבר מזמן כולנו יודעים כי תזונה טובה היא תזונה המפחיתה בדברי מאפה וסוכר, ומרבה בפירות, ירקות, ומוצרים לא מעובדים מהטבע. אז מדוע סעיף ההוצאה המוכרת כל כך מיושן?

ירקות אורגניים

ובכן.. הרשו לנו לחדש לכם: החל מחודש יוני 2018, שינתה רשות המסים את ההגדרה של "כיבוד קל" בתקנות מס ההכנסה, והתירה גם רכישה של ירקות ופירות העונה במסגרת ההוצאה המוכרת. השינוי – הגיע בעקבות פניות שהתקבלו ממשרד הבריאות, במסגרת התכנית הלאומית לחיים בריאים ופעילים.

כך – נכון למועד כתיבת שורות אלה, על פי עמדת רשות המסים, הסיפא של הגדרת "כיבוד קל" )וכיוצא באלה( יכולה לכלול גם פירות וירקות העונה.

שימו לב: 80% מההוצאה על כיבוד קל – היא הוצאה מוכרת, ואתם יכולים להחליט מהם המרכיבים של אותה הוצאה. כמו כן, ירקות ופירות – הם מוצרים אשר המע"מ עבורם הוא 0.

חברות ההייטק כבר מזמן הפנימו את הבשורה, והפכו את פינות הקפה והמטבחונים שלהן לכאלה שמציעים גם מגוון עשיר של ירקות ופירות לעובדים ולאורחים. אז קדימה – למה אתם מחכים?
גם העובדים והלקוחות שלכם יוכלו ליהנות מתזונה יותר טובה עוד השבוע.

"האורגני" – מציעים משלוחי ירקות ופירות אורגניים ישר מהחלקאי ועד למטבחון המשרד שלכם. מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולספר לנו על הצרכים שלכם – ואנחנו נתאים למשרד שלכם את החבילה הנכונה.

השארת תגובה