חכם משכנתאות כאן בשביל בעלי עסקים מתחילים: האם כדאי לקחת הלוואה לטובת הקמת עסק?

אם חושבים על הקמת עסק משלכם, נראה שכבר עשיתם דרך ארוכה. קיבלתם החלטה וצברתם אומץ. שני נדבכים סופר חשובים. עם זאת, כאן ראוי לציין שאחד מהשלבים היותר מהותיים, הוא לבחון כיצד מממנים את סך ההוצאות הנחוצות. האם להשתמש בהון אישי שצברתם לאורך השנים כביטחונות עבור העתיד של הילדים. האם להוסיף שותפים בתמורה לסיוע במימון, או האם לקחת הלוואה, ואם כן איזו. ובכן לא נמהר להעניק תשובה, אך כן נציין שבכול הנוגע למימון הוצאות עסקיות, ניתן למצוא שלל הלוואות ייעודיות שנחשבות שוות. חברת חכם משכנתאות כאן עבורכם. עם סך הידע הדרוש והרלוונטי בתחום, כדי שגם אתם תצאו לדרך ותגלו שהמסע הרבה פחות מפחיד, ובו זמנית הרבה יותר מושכל וכלכלי.

מגוון אפשרויות אך רק אחת שנכונה עבורכם

מחפשים סכום נחוץ עבור מימון העסק? עומדות לרשותכם כמה אפשרויות. ניתן להשתמש בהון אישי, אך גם ניתן לקחת הלוואה ייעודית לעסקים חדשים מטעם המדינה. באופן שכזה משאירים את ההון האישי עבור מימון צרכים שוטפים, ובמקביל נהנים מהלוואה שמציעה תנאים מעולים. מעבר לכך, ישנן אפשרויות משלימות. כך למשל אם רכשתם נכס עסקי, ניתן ליהנות ממשכנתא לאיחוד הלוואות. הרעיון הוא להשיג בעד הנכס הלוואה עד לגובה של 70% מסך הערך שלו, כך שגם זוכים בתנאי ריבית והחזר נוחים וגם משיגים את הסכום הנחוץ עבור בניית העסק. איזו אופציה נכונה עבורכם? חכם משכנתאות מתמחה בכל הנוגע לתחום ההלוואות לאורך 8 שנים רצופות בהצלחות. ככזו היא אינה ממהרת לתת תשובה, טרם עורכת שיחת היכרות אישית שמסייעת להבין את הסיטואציה באופן כמה שיותר ממוקד.

 חשיבות ייעוץ מקצועי

גם אתם מבקשים לצעוד ברגל ימין לעבר פתיחה העסק? שיחת ייעוץ אישית מבית חברת חכם משכנתאות היא בדיוק המענה הנחוץ מבחינתכם. בשיחה מבינים איזה סכום נזיל קיים, האם קיימים שותפים, האם יש הלוואות פעילות ברקע, מתי העסק עתיד להיות מניב, כמה העסק עתיד להוציא ובמקביל להכניס מדי חודש, מהי המשמעות מבחינת תקופת הרצה (ומבחינת תקופת עבודה שוטפת), אלו תרחישים עשויים להוציא את העסק מפעילות, מה אומרת התוכנית העסקית, מהו הגובה של ההוצאה הנחוצה, האם יש ברשותכם נכס (פרטי או עסקי) וכדומה. כל פרמטר עשוי להשפיע באופן ניכר על היתכנות המימון, ועל כן אין קיצורי דרך. ייעוץ מקצועי מגוף שמתמחה בהלוואות וחסר אינטרס אישי הוא בדיוק מה שנחוץ על מנת לצאת לדרך בצורה מבטיחה.

 

 

תומכים בסיכויים להשיג סיוע מטעם המדינה

אין ספק שבמקרה של הקמת עסק אחת מאפשרויות המימון היותר שכיחות היא מימון מטעם הקרן בערבות המדינה. מדובר בהלוואה שמבקשת למנף עסקים, כך שאין אינטרסים צדדיים. עם זאת, כן נדרשת השתתפות עצמית בגובה של 30% מסך הסכום הנחוץ. בנקודה זו עידו עוז, בעלי חכם משכנתאות, לא פעם ממליץ לקחת הלוואה צדדית, וזאת כדי להעיד על מסוגלות כלכלית. בנקודה זו נחדד שגם אם מבקשים לקחת הלוואה, מומלץ להיתמך בהנחיה מקצועית. אם על מנת להגדיל את הסיכויים להשיג את הסיוע הרצוי מצד המדינה. אם כדי להימנע מנטילת הלוואה שאינה כלכלית, ואם כדי למנף אפשריות משלימות עבור השגת ההלוואה הרצויה. כך למשל ייתכן ששווה לקחת משכנתא לאיחוד הלוואות, וזאת כדי למזער את סכום ההחזר החודשי, להטיב את תנאי הריבית וכדי להשיג את ההלוואה הנחוצה.

לסיכום,

נציין שבהחלט יש טעם להלוות עבור הגשמת החלום. אין לאפשר לקשיי תקציב לעצור בדרך לפתיחת עסק, אך כן רצוי לעצור כדי לקבל ייעוץ מקצועי. חכם משכנתאות מתמחה בתחום ההלוואות לאורך שנים, סייעה ללא מעט אנשים שאיבדו תקווה, וחתכה לא מעט בסכומי ההחזר החודשיים. שיחת ייעוץ אחת, ואתם בדרך הנכונה – בהצלחה!

שאלות בנושא חכם משכנתאות כאן בשביל בעלי עסקים מתחילים: האם כדאי לקחת הלוואה לטובת הקמת עסק?

חכם משכנתאות כאן בשביל בעלי עסקים מתחילים: האם כדאי לקחת הלוואה לטובת הקמת עסק?

למידע נוסף על חכם משכנתאות כאן בשביל בעלי עסקים מתחילים: האם כדאי לקחת הלוואה לטובת הקמת עסק?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד