פתרונות טכנולוגיים לעסקים זה כאן! הכירו את ישר תעשיות פלסטיק

מתוך מגוון החומרים הרחב שעומד לרשות תחום הייצור כיום, אין ספק כי לפלסטיק שמור מקום של כבוד. זהו חומר שמציע בשלב זה היקף יכולות מרשים מאוד. חברות שמתמחות בייצור מוצרי פלסטיק, הן חברות עם ידע וציוד מתקדמים למדי וכזו היא חברת ישר תעשיות פלסטיק – אחת מהבולטות בתחום זה בארץ. לפניכם היכרות קצרה עם החברה ועם מה שהיא עשויה להציע לכם.

במבט על

ישר תעשיות פלסטיק היא חברה שנוסדה בשנת 1978 ומתמחה בייצור בתחום זה. היא פונה לעסקים גדולים בלבד ומתמקדת בעיקר בפיתוח, ייצור והתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים לתעשיית הפלסטיק. חברת ישר תעשיות פלסטיק מציעה שירותים אלה למגוון ענפי תעשייה ושירותים, בארץ ובעולם. זאת, כולל לענפי האסתטיקה, הציוד הרפואי, התחום הבטחוני, השקיה וחקלאות, אלקטרוניקה והייטק ומוצרי צריכה. היתרון המיוחד שלה, הוא יכולתה לספק פתרון שלם וכולל, עם אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה במקום אחד. הלקוח מקבל מענה לכל צרכיו הטכניים והטכנולוגיים, ממקור אחד, עם אחריות אחת. בזכות זאת, מושגים חסכון בזמן וכסף, שיפור איכות המוצר, צמצום בפחת, חסכון בפעילויות ניהול לוגיסטיקה והובלה ועוד.

הזרקת פלסטיק – ההתמחות הראשית

ייצור מוצרי הפלסטיק מתבצע באמצעות "הזרקה" וזהו תהליך שישר תעשיות פלסטיק מתמחה בו. היא מבצעת זאת בעזרת מוצרי פלסטיק ממגוון חומרים בסיסיים. זאת, כולל הזרקה של שני חומרים על אותו מוצר (מכונה הזרקה דו קומפוננטית), הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים ועוד. לשם כך, החברה משתמשת בכ-30 מכונות הזרקה, שהן בטווח משקלים של 50 עד 1,400 טון.

משלימים את התמונה

כמו כן, ישר מספקת את השירותים הבאים:

 

 

  • תבניות – שירותי תכנון וייצור תבניות וכלים להזרקות פלסטיק ושירותי תחזוקה שוטפת לתבניות, תיקונן ואחסונן.
  • עיבוד שבבי – שירותי עיבוד שבבי ככל הנדרש לחלקי פלסטיק. זאת, באמצעות אוסף מכונות מתקדמות, כולל מכונות CNC, מחרטות, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט, מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM) ואף מכונות למדידה תלת ממדית.
  • צביעה – מגוון אפשרויות לצביעת החלקים. כולל צביעה דקורטיבית ושימוש בצבעים מסוגים רבים, בהם PU, מטאליים, גומי טאץ’ ועוד. כתחליף לסיכוך מהפרעות מתדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) והפרעות אלקטרומגנטיות בכלל (EMI – Electromagnetic Interference), זמינה גם צביעה מוליכה. מדובר על צביעה בצידו הפנימי של המוצר עם צבע מוליך חשמל, בצורה אשר מנתבת חשמל (במידה והוא נוכח שם) באופן שמונע נזקים לרכיבי האלקטרוניקה.
  • דפוס – שירותי הדפסה על מוצרים, כולל דפוס משי, טמפון, ודפוס דיגיטלי במבחר צבעים.
  • הרכבות אלקטרו מכאניות – שירותי הרכבה של תת מכלולים, מכלולים ומוצרים.

תהליך ייצור איכותי

סביבת הייצור בחברת ישר תעשיות פלסטיק, היא סביבה נקייה ברמה גבוהה ביותר. במה זה מתבטא?

  • ניקיון – אישור ISO-13485 רפואי. מערך הרכבות רפואיות עבור מוצרים בתחומי הרפואה והקוסמטיקה הרפואית. חדר הרכבות “לבן” (סביבה מבוקרת) של כ-280 מ”ר, כולל חדר נקי (ISO8 – CLASS 100,000) של כ-70 מ”ר.
  • הארקה – לשם עבודה בטוחה עם מוצרים אלקטרוניים, שולחנות העבודה מותאמים במיוחד והרצפה מוארקת.
  • חומרי גלם – שמורים במחסן ייעודי עם תנאים מבוקרים.
  • ניהול מכונות הייצור – מערכת ניהול ריצפת ייצור מתוחכמת, אשר מנהלת מערך מכונות הזרקת פלסטיק. המערכת מאפשרת לדעת בזמן אמת, את מצב כל מכונה. זאת, כולל הכמויות המיוצרות, זמן מחזור, מספר יחידות ועוד. בקרת איכות מבוצעת באופן יזום, בכל פרק זמן שנקבע מראש, על ידי לקיחת דגימות מוצרים. על הדגימות מבצעים בדיקות ויזואליות ופונקציונאליות, לפי הגדרות הלקוח ובמקרה של חריגה, עוצרים את הייצור ומתקנים את התקלה.

לסיכום

אם אתם מחפשים ייצור מוצרי פלסטיק איכותי, תמצאו מענה מלא לכך אצל ישר תעשיות פלסטיק.

שאלות בנושא פתרונות טכנולוגיים לעסקים זה כאן! הכירו את ישר תעשיות פלסטיק

למידע נוסף על פתרונות טכנולוגיים לעסקים זה כאן! הכירו את ישר תעשיות פלסטיק

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד