בעלי עסקים – כדאי שתעשו לעסק שלכם ביטוח!

בעלי עסקים בישראל? כמה אנרגיה וזמן השקעתם על העסק שלכם, זה שמפרנס אתכם ואת המשפחה שלכם בכבוד ושדרכו אתם עושים טוב לאנשים אחרים? אנחנו בטוחים שרק אתם יודעים שהגעתם לאן שהגעתם בדם, יזע ודמעות, ואין דבר יותר טרגי ונורא מלאבד את כל זה ברגע אחד. ולמה אנחנו בכלל מעלים על הדעת תרחיש אימים שכזה? ובכן – מפני שגם אם אתם בעלי עסקים אחראיים ועושים הכל לפי הספר, בחיים יש דברים שלא תלויים בנו ויכולים להפיל אותו במכה אחת פחות או יותר. בדיוק בגלל זה אנחנו מאמינים שכל בעל עסק חייב לדאוג לעצמו לביטוח עסק מותאם שמכסה אותו מפני מצבים פוטנציאליים. מה זה בדיוק אומר ולמה זה כל כך חשוב? בואו ננסה להבין.

ביטוח לעסק – למה אסור לכם לוותר עליו?

על פניו מדובר על הוצאה כספית קבועה לכל אורך חייו של העסק, הוצאה ממנה בעלי עסקים רבים יעדיפו להימנע ורבים בכלל לא מבינים מדוע חשוב לעשות ביטוח לעסק. אם ככה צריך להבין שלא מדובר בבזבוז, אלא בהשקעה. אובדן הכנסות עשוי להתרחש ממגוון סיבות שונות – שריפה או נזקי טבע אחרים לחנויות, תביעות מצד לקוחות או עובדים, גניבה ואפילו מתקפת סייבר על נכסים דיגיטליים של עסקים. אנחנו מקווים ועושים הכל כדי שזה לא יקרה, אבל לא תמיד הכל בידיים שלנו. ללא ביטוח טוב לעסקים אלו הם דברים שיכולים אפילו למוטט עסקים לחלוטין. הרגע האמת ההשקעה הזו תחזיר את עצמה ולאורך חיי העסק זה משהו שפשוט נותן לכם בעלי העסקים הרבה מאד שקט נפשי. אז איך נבחר ביטוח מתאים לעסק? הנה כמה דגשים ששווה לחשוב עליהם.

קודם כל – מה חשוב לעסק שלי?

ראשית כל אנו חייבים לחשוב מהן הנקודות המועדות לפורענות בעסק שלנו. אם אנחנו עסק אינטרנטי לחלוטין למשל, אין לנו כל צורך בביטוח מבנה מחד, ומאידך אנו חייבים ביטוח שיכסה נזקים במקרה של פריצות אבטחה, תביעות הקשורות בנושא או מתקפות סייבר. בגדול, אלו הן הפוליסות העיקריות שצריך לחשוב עליהם ולהבין אם הן נדרשות:

 

 

  • ביטוח מבנה לעסק.
  • ביטוח תכולת העסק.
  • ביטוח תביעות לקוחות.
  • ביטוח תביעות עובדים.
  • ביטוח מתקפות סייבר.
  • ביטוח אובדן הכנסה.

בדקו עם חברות הביטוח לגבי ביטוח ספציפי לעסקים מסוגים שונים

משום שמדובר על תחום שהוא כל כך רחב ומבוקש, כיום גם ניתן למצוא ביטוחים ספציפיים לעסקים מסוגים שונים. ישנם ביטוחים מיוחדים לחברות הנדסיות וכאלו המוציאות לפועל פרויקטים מסוגים שונים בתעשייה, ביטוח לחקלאים, ביטוח למוסכים, ביטוחי עסק לחנויות העוסקות בממכר, ביטוח למכוני יופי, ביטוחים למרפאות וקליניקות ועוד.

ביטוח מותאם אישית

במרבית המקרים ביטוח עסק הוא כזה הדורש התאמות ספציפיות לכל עסק ועסק. סוכניות ותיקות ומובילות כמו סוכנות ביטוח אודי דגן וביטוח בטאץ׳ מאפשרות התאמה מדויקת של הפוליסה לכל עסק ועסק. לעיתים ניתן להישען על פוליסות בסיסיות לסוגי עסקים וניתן בהחלט להגיע לכיסוי מדויק של כל עסק באופן אישי.

לסיכום

זכרו כי העסק שלכם הוא מקור הפרנסה שלכם. פגיעה בו בכל צורה שהיא עשויה להוות מכה קשה ועליכם לעשות הכל כדי לשמור ולהגן על עצמכם מפני תרחישי קיצון. זה הזמן להבין בדיוק מה העסק שלכם צריך ולפנות את המומחים בחברות הביטוח המובילות לקבלת הצעות. מקווים שלעולם לא תצטרכו להפעיל את הביטוח ומאחלים לכם עוד שנים ארוכות של פעילות עסקית מבורכת!

שאלות בנושא בעלי עסקים – כדאי שתעשו לעסק שלכם ביטוח!

למידע נוסף על בעלי עסקים – כדאי שתעשו לעסק שלכם ביטוח!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד