5 תוכנות שיעזרו לכם לנהל את העסק

 

הקמתם עסק חדש, טיפלתם בכל הביורוקרטיה הנדרשת וכעת אתם צריכים להתחיל ולנהל את העסק בכדי שיניב עבורכם רווחים ויהווה מקור הפרנסה העיקרי שלכם. בכדי לעשות זאת באופן המיטבי, תוכלו להיעזר בכמה תוכנות לניהול עסק שיעזרו לכם להתנהל כלכלית, לעקוב אחר משימות, לשמור על קשרי פנים ולצלוח מטרות.

שמירה על סיסמאות

במהלך העבודה בעסק, אנחנו מזינים סיסמאות לתיבת המייל שלנו, לאתר הרשמי שלנו, לתוכנת ניהול החשבונות וליתר התוכנות עמן אנחנו עובדים. בכדי לשמור את כל הסיסמאות במקום אחד מאובטח, תוכלו להיעזר בתוכנה שנקראת LASSPAST. כך תהיה לכם גישה לכל האתרים והסיסמאות של הנכסים הדיגיטליים של הארגון, כמו כן, תוכלו לשתף את יתר העובדים ולתת להם גישה לאתרים מבלי שיהיו חשופים לסיסמא. אגב, תוכנה זו מתאימה הן כתוכנה לניהול עסק קטן והן לחברות גדולות ומפותחות.

ניהול משימות

כשאתם עובדים על אסטרטגיה שיווקית לעסק או לחילופין על מטלות שעליכם או על העובדים לבצע, אתם וודאי מפרקים כל מטלה וכל אסטרטגיה לכמה פעולות. בשביל לעקוב אחר הפעולות הללו ולראות שהן מתבצעות בזמן תוכלו להיעזר בתוכנה לניהול עסק בדגש על ניהול משימות בתוך הארגון, כמו "אסנה", "טרלו", "ג'ירה" ודומיהן.

הנהלת חשבונות

למה להתעסק עם חשבוניות מנייר, קלסרים עבים וניירת שניתן לאבד, כשאפשר להשתמש בתוכנה שעושה את כל אלה יחדיו? ישנן תוכנות שמנפיקות חשבוניות, שומרות את כל המידע והקבלות של העסק כולל מסמכים מסוגים שונים. כמובן שתוכלו למצוא תוכנות חינמיות שעשויות לסייע לכם אבל אם אתם רוצים להתקדם עם העסק, מוטב שתרכשו חבילה שכוללת את כל השירותים האידאליים עבורכם. בתוכנות מסוג זה תוכלו לתעד את כל ההוצאות של העסק, לשלוח דרישות תשלום ללקוחות ולהנפיק חשבוניות מס. מעבר לזה, ניתן אף לתעד את השיח מול הלקוחות ואת שעות העבודה של העובדים בצוות, כך שאין ספק שמדובר בתוכנה נהדרת שמעבר לכך שהיא אפקטיבית עבור חברות גדולות, היא משמשת גם כתוכנה לניהול עסק קטן.

קשר בין העובדים בארגון

עבודה אפקטיבית מבוססת על תקשורת יציבה בין העובדים. על מנת שהעובדים יוכלו לשוחח ביניהם הן באופן פרטי והן באופן קבוצתי מבלי לערב בכך את אפליקצייתWhatsApp  האישית שלהם – מוטב להיעזר בתוכנה הקרויה SLACK. תוכנה זו נהדרת עבור עסקים והיא ניתנת להפעלה במחשב ובטלפון הנייד. כמו כן, היא מסייעת לקשר בין כל עובדי הארגון ומאפשרת שיחות קבוצתיות, שליחת קבצים ועוד.

גוגל דרייב

אחת האופציות המוכרות יותר היא השימוש בגוגל דרייב, אך למרות שהיא כל כך שכיחה בקרב רבים, עסקים שונים אינם משכילים להיעזר בה על מנת לשמור מסמכים, לשתף בקבצים ולתעד דברים. האפשרויות בגוגל דרייב רבות ומגוונות, החל מעריכת מסמכים משותפים, שיתוף אישורי מחלה על ימי היעדרות ועד לסידור תיקיות עם מסמכים ותכנים מהותיים. נסו להיעזר באפשרות החינמית הזו שגוגל מעניקה לכם וכנראה שתמצאו אותה יעילה במיוחד.

 

תוכנות לניהול עסק הן דבר נהדר. הם עשויות לסייע רבות בניהול וקידום העסק ומעקב אחר משימות שונות לקידום החברה.

השארת תגובה