כך עושים את זה היום – מערכות ניהול שכל חברה או ארגון צריכים להכיר

מגוון פיתוחים טכנולוגיים, מאפשרים כיום לחברות ולארגונים לנהל ביעילות את משאביהם העסקים. ERP בולט במיוחד בהקשר זה, כפתרון לניהול משאבים (לא סתם ניהול ארגוני). עם זאת, החשוב ביותר הוא למעשה לא ניהול המשאבים (מה שכל פתרון ERP מציע) אלא ניהול חכם, שגם מותאם בדיוק למגזר שלכם וספציפית עבורכם.

ERP של תפנית

פתרון ה-ERP של תפנית, ייחודי מכמה בחינות:

מענה מגזרי

מתן מענה למגזרים עסקיים, שבעבר לא קיבלו מענה לניהול משאבים ארגוני, באופן אשר מותאם לתהליכים עסקיים ייחודיים של אותו מגזר. באתר החברה תמצאו פירוט של מגזרים אשר עבורם המערכת מיועדת, כגון קמעונאים, יבואני רכב או בתי דיור מוגן. בכל אחד ממגזרים אלה, תפנית מציעה פתרון שהוא Best of breed בתחומו. כל זאת, לצד יכולות רגילות של כלי ERP, דוגמת ניהול רכש או מלאי. מעבר לכך, תפנית מספקת גמישות ויכולת התאמה לכל ארגון, במסגרת אותם מגזרים שונים שהיא משרתת.

פיתוח איכותי

אם לא עשיתם את זה עדיין, כדאי לבקר באתר של "תפנית" כדי להכיר את מערכת ה-ERP האיכותית הזו יותר לעומק. חשוב לציין, שהיא פותחה על ידי חברת מטריקס. חטיבת המערכות העסקיות במטריקס, אשר מפתחת את תפנית, היא בית התוכנה הגדול בישראל. הדבר מתבטא ברמת הפיתוח הגבוהה.

יתרון טכנולוגי

תפנית בנויה בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד, בעקבות שני עשורים של שיפור טכנולוגי מתמיד למערכת. היא מוצעת עם אפשרות ל-hosting או לאחסון על גבי שרת לקוח וכן עם אפשרות של אחסון בענן. אם בוחרים באפשרות האחסון בענן, חשוב לקחת בחשבון שעדיין תצטרכו לבצע בעצמכם את הניהול השוטף. כמו כן, תפנית מאפשרת שימוש ב-API.

כך עושים את זה היום - מערכות ניהול שכל חברה או ארגון צריכים להכיר

מערכת ניהול כוח אדם

ERP מהווה סוג מערכת ניהול בולט במיוחד, אך זה הוא לא הסוג היחידי. שימוש במערכת ייעודית לניהול כל הקשור בכוח אדם, הגיוני מאוד בעסקים גדולים במיוחד. מערכת כזו מרכזת את המידע ואת תהליכי העבודה השונים, סביב המגוון הרחב של תתי הנושא הרלוונטיים. זה יכול להיות למשל גיוס עובדים, הכשרתם, שימורם, ניהול תמריצים, ניהול משמרות וסידורי עבודה, ניהול חופשות ועוד.

מערכת ניתוח סטטיסטי או אנליטי

היקף המידע העצום שמצטבר תוך כדי הפעילות העסקית, גדול במיוחד בארגונים וחברות. מערכות ניתוח סטטיסטי או אנליטי שמיועדות לארגונים בסדר גודל כזה, מאפשרות להם למצות את התועלת שגלומה בו. הן ערוכות למשל להתמודדות משופרת עם ביג דאטה על מאפייניו הקלאסיים. כלומר טיפול בהיקפי מידע גדולים במיוחד, מסוגים מגוונים מאוד ובקצב יצירת מידע גדול מהרגיל.

מערכת ניהול משימות

עבור העסקים הגדולים ביותר, ניהול פרויקטים ומשימות הוא נושא רחב כל כך, שהטיפול היעיל בו דורש כלים ייעודיים. המערכות האיכותיות יסייעו לייעל תהליכי עבודה וכן לשפר זמנים ולחסוך במשאב יקר זה. בעזרתן, דברים יתבצעו בזמן ולא יפלו בין הכיסאות, מצבים שעשויים להתבטא בארגונים גדולים בנזקים כבדים במיוחד. במערכות ניהול משימות כלולות יכולות מיוחדות שונות, דוגמת עזרים לתקשורת בין חברי צוות. גם יכולות אלה, חייבות להיות מותאמות לדרישות של עסקים גדולים מאוד, מבחינת התאמה לצוותים גדולים, צוותים בינלאומיים או צוותים רבים שעובדים במקביל.

לסיכום

לארגונים גדולים שמחפשים מערכת ניהול משאבים, כדאי שלא להתפשר – חשוב להכיר את תפנית, אשר תספק לכם פתרון מותאם למגזר.

שאלות בנושא כך עושים את זה היום – מערכות ניהול שכל חברה או ארגון צריכים להכיר

כך עושים את זה היום - מערכות ניהול שכל חברה או ארגון צריכים להכיר

למידע נוסף על כך עושים את זה היום – מערכות ניהול שכל חברה או ארגון צריכים להכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד