מחפשים טונרים וראשי דיו למדפסת של העסק? דיו xl מציעה דילים משתלמים

זה באמת לא משנה באיזה תחום העסק שלכם ואם אתם מנהלים משרד פרסום גדול, עובדים בתחום כוח האדם או נותנים שירותי ראיית חשבון – כנראה שהדפסות של מסמכים זה חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם. אלו יכולות להיות החשבוניות והקבלות שיש להפיק ולשלוח ללקוחות, דו"חות מפורטים על התנהלות העסק שאתם רוצים להוציא מדי חודש, הנחיות ודפי מידע לעובדים וכן הלאה. בדיוק בגלל זה, גם היום בעולם הדיגיטלי והמקוון בו אנו חיים, ההוצאות על מוצרי דפוס בעסקים הן משמעותיות במיוחד וכמעט ולא קיים בעל עסק שלא היה רוצה למצוא את הדרך לקצץ בהן. נכון, אפשר תמיד לנסות ולהדפיס פחות ואכן יש כמה אפשרויות לעשות זאת בדרך כלל, אבל מבחן המציאות מראה שהדפסות זה משהו שהצורך בו אף פעם לא נגמר לחלוטין ולכן צריך לנסות ולמצוא דרכים אחרות לעשות זאת. אנחנו רוצים להכיר לכם עכשיו דרך אחת כזו והיא רכישה של טונרים וראשי דיו, שהם ככל הנראה החלק העיקרי בהוצאה מחנות נפלאה שמציעה מחירים הוגנים ומשתלמים ומשלוחים מהירים אליכם עד לבית העסק. הכירו את דיו XL, החנות החדשה שלכם לראשי דיו וטונרים.

שוברים את מונופול חברות המדפסות

האם יצא לכם לחשוב בעבר על המודל העסקי של חברות המדפסות? ובכן, מה שהן עושות זה למכור לנו הצרכנים מדפסות באמת איכותיות וחזקות במחירים נוחים יחסית. אנחנו שמחים על האפשרות להדפיס בעצמינו כל מה שנרצה וכך אנו מתחילים להדפיס מסמכים ללא הרף כאוות נפשנו. לאחר זמן קצר, המדפסת מתריעה כי ראש הדיו עומד להיגמר, ובחלוף זמן קצר לא נוכל להשתמש יותר במדפסת אלא אם כן נמהר לרכוש ולהתקין טונרים חדשים. אז מה עושים? הולכים כמובן לרכוש את הטונרים הללו ומגלים שהטונרים המקוריים שמשווק היצרן ממנו קנינו את המדפסת הם יקרים לאין שיעור, במקרים רבים יקרים אפילו יותר ממחירה של המדפסת שקנינו פחות או יותר בגרושים. כאשר נחשוב לרכוש טונרים תואמים שאינם מקוריים, נתקל באינספור אזהרות על כך שזה עשוי לפגוע במדפסת שלנו. אתר xl דיו בכתובת  https://www.xldyo.co.il/ – המנוהל על ידי מומחים בתחום ההדפסה, מאפשר לכם לרכוש טונרים תואמים איכותיים שלא נופלים מהטונרים המקוריים במחירים הוגנים וטובים הרבה יותר, וכך אתם למעשה יכולים להימנע לחלוטין מהרכישה המיותרת של הטונרים היקרים באופן מופרז.

משלוחים מהירים עד לעסק

ב-XL דיו מבינים היטב גם שצרכי ההדפסה של עסקים הם משתנים והרבה פעמים יש צורך בפתרונות מהירים בהקדם האפשרי. על כן, על כל רכישה באתר של מוצרים מעל 300 שקלים תקבלו משלוח חינמי על לעסק (או לכל נקודה אחרת בה תבחרו). אם לא הגעתם לסכום הזה, תוכלו עדיין להנות ממשלוח אקספרס מהיר במיוחד במחיר של 29 שקלים בלבד שיגיע תוך שלושה ימי עסקים מרגע ההזמנה. אם אתם לא צריכים את המשלוח בהקדם, תוכלו לחסוך כמה שקלים ולקבל את החבילה תוך חמישה ימי עסקים עד הבית בעלות של 29 שקלים בלבד. לבסוף, ניתן גם לקבל את המוצרים במשלוח צ'יטה לנקודת איסוף (אחד החידושים של השנים האחרונות, וגם אחד היעילים שבהם) בעשרה שקלים או בדואר רשום בעלות של 11 שקלים. בכל מקרה אתם יכולים לראות כי מדובר במחירים נוחים והוגנים למדי.

מחפשים טונרים וראשי דיו למדפסת של העסק? דיו xl מציעה דילים משתלמים

לסיכום – אם אתם מחפשים חיסכון משמעותי בהוצאות שלכם על הדפסות, אין ספק שאתם צריכים להכיר את דיו XL. אנו ממליצים לנסות ולהיווכח בעצמכם כי מדובר בצעד מבורך לעסק.

שאלות בנושא מחפשים טונרים וראשי דיו למדפסת של העסק? דיו xl מציעה דילים משתלמים

מחפשים טונרים וראשי דיו למדפסת של העסק? דיו xl מציעה דילים משתלמים

למידע נוסף על מחפשים טונרים וראשי דיו למדפסת של העסק? דיו xl מציעה דילים משתלמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד