איך האזנה לרדיו גלגלצ תעלה את התפוקה של העובדים במשרד?

מחקרים מצאו כי מוזיקה מצליחה במקום שבהן פעולות רבות נכשלות: באמצעות הקשבה למוזיקה ניתן להגביר את הריכוז, וכתוצאה מכך את התפוקה. זו בדיוק הסיבה מדוע האזנה לרדיו גלגלצ יכולה לסייע לשיפור תפוקת העובדים – ויצירת סביבה עבודה נעימה וכיפית במיוחד.

עכשיו זה מוכח: מוזיקה משפרת את תפוקת העובדים

מחקר רחב היקף אשר נערך בשנת 2013 בבריטניה העלה ממצאים מפתיעים בכל הקשור לקשר בין מוזיקה לריכוז. בחלוקה של 300 סטודנטים לשתי קבוצות עלה כי הקבוצה אשר האזינה למוזיקה בזמן מטלות פשוטות ואפילו מורכבות שיפרה את הביצועים פי 3 ביחס לקבוצה האחרת, אשר השלימה במהירות נמוכה יותר את המשימות. לא מדובר במחקר ראשון אלא במחקר אשר מתווסף לשורה ארוכה של מחקרים אשר הציגו מעל לכל ספק כי למוזיקה השפעה משמעותית על אחוז התפוקה, בעיקר מוזיקה קלאסית או מוזיקה עם תדר נמוך. עם זאת, מדובר בנושא סובייקטיבי בשל הטעם האישי של כל עובד, ולכן אם אתם מתלבטים לגבי עידוד וחיזוק תפוקת העובדים, עם האזנה לרדיו גלגלצ תוכלו לעשות זאת.

איך האזנה לרדיו גלגלצ- תעלה את התפוקה של העובדים במשרד

חתירה מתמדת לשיפור תפוקת העובדים: כך תעשו זאת על הצד הטוב ביותר

תפוקת העובדים היא חלק בלתי נפרד מהצלחת הארגון, ולכן מעסיקים רבים נאבקים בפתרונות אשר יובילו בסופו של דבר ליצירת מרחב עבודה נעים ופרודוקטיבי. באמצעות האזנה לרדיו של גלגלצ תוכלו לספק לעובדים שלכם סביבת עבודה נעימה ופורייה, כל זאת באמצעות השמעה של שירים בצורה מרתונית, לצורך כניסה לריכוז ויצירת מרחב עבודה אשר מספק מוזיקה נעימה. כתוצאה מהגברת התפוקה של העובדים תוכלו לראות כיצד תוך זמן קצר תוכלו לשפר תהליכים ואף להגביר את רמת שביעות הרצון של העובדים, כפי שעלה מסקרים אשר נערכו בנושא. סקר אשר נערך בארה"ב העלה כי עובדי הייטק דיווחו על יחס תפוקה גבוה כתוצאה משמיעת מוזיקה אשר מכניסה לאווירה של עבודה ועם זאת משמר גם את תחושת הפרודוקטיביות של כלל העובדים.

הקשר בין מוזיקה לבין ריכוז בעבודה

לסיכום, אין עוררין על כך כי חתירה מתמדת לשיפור תפוקת העובדים מהווה מטרת על של עשרות ארגונים ובעלי עסקים. חשוב לזכור כי כניסה של מוזיקה לחלל הציבורי תאפשר גם לאורחים לשהות בנעימים, ובהתאם לכך להאזין לשירים אהובים אותה מקפידה גלגלצ להעביר לציבור המאזינים. בכדי לבחון את ההשפעה, מומלץ לבצע סקר חתך עם העובדים ולבחון את הביצועים בהתאם לחודש, כך שתוכלו לבחור בעצמכם את השעות להשמעת המוזיקה וכן להעניק לעובדים הזדמנות לבחור בעצמם, כל זאת בכדי להזניק את העסק כמה שלבים קדימה ובכך ליצור קשר בין מוזיקה לריכוז – באופן אפקטיבי.

שאלות בנושא איך האזנה לרדיו גלגלצ תעלה את התפוקה של העובדים במשרד?

איך האזנה לרדיו גלגלצ תעלה את התפוקה של העובדים במשרד

למידע נוסף על איך האזנה לרדיו גלגלצ תעלה את התפוקה של העובדים במשרד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד