משקיעים בעובדים עם מתנה ייחודית: 4 רעיונות לשי ממותג שכל עובד ישמח לקבל!

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר ארגונים משקיעים לא מעט בשביל לתת ערך לעובדים, כמו למשל חלוקה של מתנות ממותגות. למעשה, מתנה ממותגת יכולה לשמש כדרך להפגין הערכה על העבודה הקשה והמסירות של העובדים, לצד יכולת לשמש כסוג של מנוע למוטיבציה ועידוד להמשיך בעבודתם הטובה. בנוסף, מתנות ממותגות יכולות לעזור לקדם תחושת אחדות ורוח צוות בקרב העובדים, כמו גם להגביר את המודעות והנאמנות למותג בקרב העובדים. אם גם אתם רוצים להשקיע בעבור העובדים שלכם, להלן חמש הצעות למתנות ממותגות.

בקבוק שומר קור וחום

רכישה של בקבוק שומר חום וקור מהווה הזדמנות לפנק את העובדים שלכם עם מתנה ממותגת אבל גם פרקטית, מאחר ומדובר בבקבוק השומר על תכולת הבקבוק בטמפרטורה הרצויה, למשך זמן ממושך. למעשה, מיתוג ומתנות ומוצרים המתבצע באמצעות הזמנה של בקבוק כמו זה יסגור לכם את הפינה, מאחר ומדובר במתנה מבוקשת בקרב עובדים ועובדות. מדוע? ובכן, הבקבוק שומר על נוזלים חמים קרים כמו מים ועל נוזלים חמים כמו למשל קפה, מה שיכול להועיל במגוון מצבים, כמו למשל יציאה לטיול או יום עבודה ארוך. עם מיתוג המתבצע ברמה הגבוהה ביותר, אין ספק כי מדובר במתנה מושקעת ואיכותית.

סיכות ממותגות

סיכות ממותגות יכולות לשמש כדרך להכיר ולתגמל עובדים על העבודה הקשה וההישגים שלהם, הן במסגרת כמו למשל ימי גיבוש או כאשר אתם רוצים לציין מאורע מרגש שבו  לקחו חלק העובדים. מתנה ממותגת כמו למשל סיכות יכולה לקדם תהליך של גיבוש הצוות באמצעות חלוקה של סיכות שאותן ניתן לענוד על בגדים, תיקים ועוד, כאשר הזמנה של מתנה כמו זו תאפשר לכן גם לחזק את התדמית הארגונית אבל גם כאות הערכה ותודה על העבודה הקשה המתבצעת על ידי העובדים המסורים שלכם.

 

 

גרביים בעיצוב אישי

אחד מהטרנדים החמים בעולם המתנות כולל הזמנה של גרביים בעיצוב אישי. מדובר בדרך מדליקה להעניק לעובדים שלכם מתנה שהיא מצד אחד פרקטית אבל מצד שני יצירתית, בשל היכולת לעצב ולסגנן את הגרב בהתאם ללוגו של החברה ועם שימת דגש על גם על אלמנט אישי, כמו למשל תמונה של העובד או כיתוב. אם אתם מחפשים מתנה קלילה אבל גם כזו שיכולה להתאים כמתנה לקראת החגים למשל, הזמנה של גרביים בעיצוב אישי הוא בדיוק מה שאתם מחפשים לטובת פינוק העובדים.

מחברת ספירלה

חלק בלתי נפרד מהעבודה כולל שימוש במחברות. ניתן לנצל את ההזדמנות  ולהעניק לעובדים שלכם מתנה מפתיעה ובפרקטית בדמות של מחברת ספירלה עם עיצוב אישי, החל מהדפסה של לוגו על גבי המחברת ועד לכיתוב המייצג את הארגון שלכם ואף תורם  ללכידות של העובדים, באמצעות שימוש קבוע במחברות לטובת כנסים ועבודה שוטפת המתבצעת מול לקוחות וספקים.

לסיכום

רכישה של מתנה ממותגת באופן מרוכז מהווה הזדמנות נהדרת בעבורכם להשקיע את הכסף בחוכמה, ולקבל בתמורה מתנה שהיא גם איכותית אבל גם בעלת פוטנציאל למתן של ערך מוסף בעבור העובדים. באתר 12buy ניתן למצוא שפע של הצעות לרכישה של מתנות, החל ממחברות ספירלה ועד לבקבוקים שומרי חום וקור, בהתאמה אישית לדרישות שלכם ועם שימת דגש על מעטפת מקצועית שאותה מקבלים דרך שירות לקוחות הזמין בעבורכם. על כן, זה הזמן להקדיש נתח מהתקציב לטובת רכישה של מתנות שיכולות לא רק להגביר את המוטיבציה של העובדים אלא גם להגדיל את הלכידות.

שאלות בנושא משקיעים בעובדים עם מתנה ייחודית: 4 רעיונות לשי ממותג שכל עובד ישמח לקבל!

למידע נוסף על משקיעים בעובדים עם מתנה ייחודית: 4 רעיונות לשי ממותג שכל עובד ישמח לקבל!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד