איזון כלכלי בתוך המשפחה: אם אתם לא יודעים איך לעשות את זה, עמותת פעמונים כאן כדי לסייע

ניהול מדיניות כלכלית אחראית הוא הבסיס לקיום מוצלח של כל משפחה בישראל. איך עושים את זה? הכירו את עמותת פעמונים, העמותה שמסייעת למשפחות להגיע לאיזון כלכלי ולנהל מדיניות כלכלית אחראית.

התנהלות כלכלית נבונה כבסיס להצלחה

לצערנו הרב, את זה עדיין לא מלמדים בבית ספר, אך אין שום ספק שהבסיס להצלחה שלכם כמשפחה הוא איזון כלכלי שנובע כמובן מהתנהלות כלכלית נכונה. כיום, לא מעט משפחות מוצאות את עצמן במצב כלכלי רגוע כתוצאה מהתנהלות לא נכונה. מדיניות האשראי של בנק ישראל מוכיחה שהיום ישראלי יכול לרכוש מעט כל דבר שהוא רוצה, למרות שהמצב הכלכלי שלו אינו טוב. בהמשך נכיר לכם את הפעילות של עמותת פעמונים, פעילות שמטרתה לסייע למשפחות שמאבדות את האיזון הכלכלי.

בכל אופן, חוסר האיזון הזה בא לידי ביטוי בלקיחת משכנתאות גבוהות מאד, פריסה של תשלומים לטווח ארוך כמעט בכל סוג של רכישה ועוד. זו בדיוק הסיבה שבגינה משפחות מאבדות את האיזון הכלכלי ומוצאות את עצמן מתמודדות עם מציאות לא פשוטה של מינוס בבנק, שרק הולך וגדל ככל שהשנים עוברות.

הכירו את עמותת פעמונים

עמותת פעמונים היא ארגון חברתי ללא מטרות רווח. המטרה של פעמונים היא לאתר את המשפחות שאיבדו את האיזון הכלכלי שלהן בתוך המשפחה וצריכות עזרה על מנת להשיב אותו חזרה בשלב הראשון, ובשלב השני לנהל אותו בצורה הנכונה. מטרתו של הארגון הוא לשאוף למצב שכל משפחה ומשפחה מנהלת חיים כלכליים מאוזנים ולא פחות חשוב מזה, מנהלת מדיניות כלכלית אחראית.

 

 

איך עמותת פעמונים יכולה לסייע לכם?

עמותת פעמונים מפעילה אלפי מומחים בתחום כלכלת המשפחה. המומחים הללו פועלים בהתנדבות ומעניקים למשפחות כמוכן את כל הכלים שהן צריכות על מנת לנהל פעילות כלכלית אחראית ומאוזנת. העמותה תקנה לכם המון כלים לעבודה עצמית בבית ולא פחות חשוב מזה, תספק לכם מענה לכל השאלות שלכם באופן מקוון, כולל פגישת ייעוץ חד פעמית וליווי אישי וקבוצתי למשך מספר חודשים.

למה כדאי לכם לפנות לפעמונים?

כפי שציינו, הבסיס לקיום מוצלח שלכם בתור משפחה טמון בבסיסו באיזון כלכלי וניהול מדיניות כלכלית אחראית. בזכות עמותת פעמונים אתם תוכלו ללמוד את הכלים שיסייעו לכם להצליח לנהל מדיניות כזו ולא פחות חשוב מזה, תקבלו את ההכוונה שאתם באמת צריכים. בעידן הנוכחי שבו אנחנו נמדדים בהתאם להון החומרי שלנו, זה יצריך לא מעט עבודה עצמית משלכם בבית.

למה כדאי לתרום לעמותת פעמונים?

עמותת פעמונים, כאמור, היא ארגון התנדבותי ללא מטרות רווח. פשוטו כמשמעו, עמותת פעמונים מצילה משפחות בארץ מפני נפילה מתחת לקו העוני. לכן, אם אתם רוצים לקחת חלק משמעותי ביותר בפרויקט הזה ולעזור לעמותת פעמונים לנהל את הפעילות השוטפת שלה, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לתרום לעמותה הזו.

תרומה לעמותה כזו מספקת משמעות לחיים, פשוטו כשמשמעו. לצערנו, החיים מתנהלים כגלגל ומי שהיום תורם לפעמונים, יכול למצוא את עצמו בעתיד נזקק לעמותה כזו. לכן, כשאתם תורמים לפעמונים אתם לוקחים חלק חשוב מאד בתהליך גדול הרבה יותר מסתם תרומה, אתם מחנכים, משפרים, מלווים משפחות ולמעשה מצילים אותן.

לסיכום

במאמר זה הכרנו את עמותת פעמונים ולמדנו למה איזון כלכלי הוא הבסיס לקיום מוצלחת של משפחה ומשפחה. אם בא לכם לקחת חלק משמעותי בפרויקט הזה, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להכניס את היד לכיס ולתרום לעמותת פעמונים.

שאלות בנושא איזון כלכלי בתוך המשפחה: אם אתם לא יודעים איך לעשות את זה, עמותת פעמונים כאן כדי לסייע

למידע נוסף על איזון כלכלי בתוך המשפחה: אם אתם לא יודעים איך לעשות את זה, עמותת פעמונים כאן כדי לסייע

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד