מגשימים את החלום: כל המידע על מציאת עבודה בחו"ל

מחפשים גיוון, מחפשים להכניס ריגוש לעבודה, מחפשים להתפתח באפיקים חדשים, מבקשים לבחון אלו דלתות עשויות להיפתח עבורכם בגין עבודה בחו"ל, מבקשים לחוש (ולו לתקופה) כיצד זה לחיות בארץ זרה, מחפשים להגדיל את טווח אפשרויות התעסוקה שקיימות עבורכם בארץ, או שפשוט מבקשים לחסוך סכום יפה במשך תקופה ולאחר מכן לחזור ארצה? נראה שגם אתם חושבים על מציאת עבודה בחו"ל! כיצד אם כן מתחילים את התהליך, מה חשוב לדעת ואלו כלים עשויים לסייע במינוף המטרה? מוזמנים לקבל מידע חשוב בנושא.

מעדיפים להימנע מעבודת מחקר מתישה?

כידוע לכל על מנת למצוא עבודה שווה יש צורך למצוא מקום נחשב שמתמחה בתחום שבו מתעניינים. יש צורך להגיע לראיונות עבודה. יש צורך לעשות שיעורי בית על מקום העבודה. יש לבחון מהם תנאי עבודה טובים ביחס לתחום בחו"ל. יש לבחון מי מהאנשים שמכירים עשוי לסייע וכדומה. כל זאת מוביל למסקנה שאם מבקשים למצוא משרה טובה בחו"ל, יש להשקיע לא מעט במחקר מקדים. מבקשים לקצר הליכים מבלי לפגוע באיכות התוצאה (בהזדמנות לעבוד בחו"ל)? מוזמנים להכיר אתר שיעזור לכם בתהליך. כיום יש אתרים ייעודיים שמסייעים למצוא עבודה בחו"ל ואף סוכנות שמתמקדת בדיוק בכך. מכאן שרק צריך לפנות לאחת שנחשבת טובה, לציין מה מחפשים ולבחור מתוך רשימה מבטיחה.

נעזרים בסוכנות

הנתונים מצביעים על כך שרוב האנשים שמבקשים לעבוד בחו"ל לא נכנסים לאתרים שמרכזים משרות ביעד הרצוי, אלא מעדיפים להיעזר בסוכנות ישראלית שמתמחה במציאת עבודה בחו"ל, כזו שמחברת בין עובדים מהארץ לשלל עבודות מעבר לים. מדוע? מוזמנים לעבור על 4 סיבות עיקריות שמסבירות את התופעה:

 

 

  • התייעלות – באמצעות פנייה לחברה ישראלית זוכים לחסוך זמן, וזאת כיוון שרוב המשרות מראש מיועדות לישראלים, כיוון שמדובר ברשימה גדולה ורלוונטית שמרוכזת במקום אחד, וכיוון שמדובר ברשימה שכבר סוננה ונבחנה כראוי.
  • סיוע משלים – לא מעט חברות שעוסקות בתחום מסייעות להגיש קורות חיים, מכינות לריאיון ואף מנחות לגבי השגת ויזה (אם נדרש).
  • התנהלות נוחה – באמצעות חברה ייעודית נהנים מנוחות מלאה. מכאן שאם יש פערי שעות, או אם לא מוצאים את המספר האישי של המראיינת, טוב לדעת שחברה ייעודית בין היתר מתאמת פגישות מקוונות.
  • נחיתה רכה – הרבה פעמים כאשר מוצאים חברה דרך סוכנות ישראלית, ניתן לפגוש במקום העבודה ישראלים נוספים, כך שגם אם ביקשנו לברוח מהארץ לתקופה, עדיין כאשר נוחתים בארץ זרה נעים לפגוש פנים מוכרות.

עתה לאחר שהבנו כיצד משיגים סיוע במציאת עבודה, נעבור להסביר שיש מצבים שבהם רק אתם יכלים לסייע לעצמכם. למה הכוונה? הרבה פעמים כאשר מחפשים עבודה חדשה, ועוד בחו"ל, יש נטייה להתפזר. מכאן שמומלץ לעצור להבין מה בדיוק מחפשים, לאיזו תקופה, איזו משכורת מבקשים להרוויח, מה מבקשים שהמשכורת תכלול, אלו יעדים מועדפים מבחינתכם, האם חשוב לכם מהם הגילאים של שאר העובדים במקום, האם מבקשים עבודה שתפתח אותכם לכיוונים חדשים וכדומה. ככול שתהיו יותר ממוקדים, כך יהיה לכם יותר קל למצוא את העבודה הבאה.

טיפים לקראת רילוקיישן

מצאתם עבודה שנשמעת טובה? ובכן לפני שאורזים מזווה ומתפטרים מהעבודה הנוכחית, מוטב לברר מהי השכירות במקום, האם תידרשו להחזיק רכב (אם כן מהן ההוצאות הצפויות), מהם הסיכויים להשיג ויזת עבודה, האם השכר עתיד לעבור בפעימה אחת או באופן מפוצל (יש מקומות שהם זה מקובל) וכדומה. מה עתה? נאחל בהצלחה, ונבקש שלא תשכחו לחזור לארץ בתום תקופה!

שאלות בנושא מגשימים את החלום: כל המידע על מציאת עבודה בחו"ל

למידע נוסף על מגשימים את החלום: כל המידע על מציאת עבודה בחו"ל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד