דרושים בירושלים, בחיפה ובכל הארץ: צעירים מוצאים עבודה באתר סחבק!

סחבק הוא אתר דרושים המיועד לצעירים! באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של משרות משתלמות במיוחד, חלקן משרות שהן גם עבודה מעודפת, והחלק השני הוא משרות עם שכר גבוה במיוחד. אז אם אתם בני נוער, חיילים, חיילים משוחררים או סטודנטים המחפשים לחסוך עבור העתיד שלכם ועבור יעדים קרובים יותר, התחילו לחפש עבודה באתר סחבק! לפינכם כל מה שחשוב שתדעו אודות אתר הדרושים לצעירים הגדול בישראל.

מהו אתר סחבק?

סחבק הוא האתר הדרושים הראשון בארץ המיועד לצעירים! באתר תמצאו מאגר אדיר של משרות בארץ ובעולם. האתר מציע משרות לצעירים המוכשרים שבישראל, רוב המשרות באתר לא צריכות ניסיון מיוחד, או שליחת קורות חיים. באתר תמצאו משרות לבני נוער, חיילים, חיילים משוחררים וסטודנטים. באתר תוכלו למצוא משרות ממגוון רחב של תחומים, כגון: חיי לילה, אופנה, מסעדנות, אבטחה, עבודה מועדפת, עבודה מהבית, עבודה בחו"ל, משרות במשמרות, משרות לסטודנטים ועוד. אז כמו שכבר הבנתם, אם אתם צעירים כנראה שתוכלו למצוא באמצעות אתר סחבק בקלות ובמגוון רחב של תחומים.

דרושים בירושלים

אתר סחבק מציע משרות רבות, בכל הארץ וגם בחו"ל. באתר, תוכלו למצוא כמובן משרות גם בעיר הבירה ירושלים, העיר הגדולה והמיוחדת בישראל, אליה מגיעים תיירים מכל העולם, לחוות את אווירת הקודש המדהימה השוררת בה. לפניכם כל המשרות הכי חמות מהתנור בירושלים שתוכלו להגיש מועמדות אליהן דרך אתר סחבק.

מוקדנים איכותיים לחברת 'מידרג'

במוקד של מידרג תמצאו אווירה צעירה ודינמית. במסגרת העבודה תקבלו קבלת חוות דעת על בעלי מקצוע מלקוחות האתר ותתבקשו להזין אותם באתר. במוקד לא תצטרכו לתת שירות או למכור שום דבר. השכר ההתחלתי הוא 38 שקלים לשעה, בנוסף עומדות לפניכם אופציות קידום רבות. זו עבודה המתאימה גם לסטודנטים מבחינת המשמרות, גמישות בתוקפת מבחנים והשעות, המשמרות הן של שש שעות, בבוקר, אחרי הצהריים או בערב.

 

 

עיצוב מסחרי ב'אורבניקה'

חברת האופנה הפופולרית 'אורבניקה' מחפשת מעצב/ת מסחרי, לסניפים ברחבי הארץ – אז אם אתם או אתן מתחברות לעיצוב זו לגמרי עבודת החלומות בשבילכם! במסגרת התפקיד תשווקו באופן חזותי ומסחרי של הקולקציות השונות בחנויות, תוך עיצוב חללי החנות, עיצוב חלונות הראווה, סטיילינג לבובות ועוד. מדובר במשרה מלאה, במשמרות בוקר, החל משבע בבוקר. חובה להביא עמכם למשרה יצירתיות, אהבה לסטייל ואופנה, ניסיון בעיצוב מסחרי או סטיילינג ועוד.

דרושים מוכרים לסניפי נעמן וורדינון

אם אתם רוצים לעבוד במשרת מכירות מתגמלת וקלילה, לכו על עבודה ב'ורדינון' ו'נעמן". במסגרת התפקיד תעניקו מענה מהיר ומקצועי ללקוחות, תסדרו את החנות ושתמרו על הנראות הכללית של החנות, זאת לצד סידור מחסן ופריקת סחורה. במסגרת התנאים תהיו זכאים לפרמיות ממכירות החנות וגם בונוסים על הגעה ליעדים, תחרויות, אפשרויות קידום מהירות ועוד.

קימאמה מחפשת מדריכים חברתיים

חברת קימאמה מחפשת מדריכים ומדריכות עם זיקה לארץ, ועם הכרות עם מגוון תרבויות בעולם. במסגרת התפקיד תובילו חניכים ותדאגו לצרכיהם. העבודה מתרכזת בחודשי יולי-אוגוסט במגוון מחנות קיץ ברחבי הארץ. בנוסף, החברה מחפשת מדריכים ייעודיים למקצועות המוזיקה, הריקוד, השירה והספורט. כדי להתקבל לעבודה זו תצטרכו ניסיון קודם בהדרכה, כמו למשל תנועות נוער, גני ילדים, הסוכנות היהודית ועוד. כמו כן, תצטרכו שליטה טובה בעברית ובאנגלית, יכולת השתלבות טובה בצוות, קבלת סמכות, כתיבת פעילות ועמידה מול קהל, עמידה זמנים ועוד.

בשורה התחתונה,

כמו שכבר הבנתם באתר סחבק תוכלו למצוא עבודות במגוון רחב של תחומים, אם זה עבודות במשמרות גמישות, עבודה מעודפת, עבודה בה תחסכו כסף לטיול הגדול, עבודה עם אופציות קידום ועוד.

שאלות בנושא דרושים בירושלים, בחיפה ובכל הארץ: צעירים מוצאים עבודה באתר סחבק!

למידע נוסף על דרושים בירושלים, בחיפה ובכל הארץ: צעירים מוצאים עבודה באתר סחבק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד