הגשת דוח מס הכנסה מעולם לא היה פשוט יותר: הכירו את אתר QTAX

ביצוע של פעולות דרך האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מהעידן המודרני, גם בעבור ציבור העצמאיים אבל גם בעבור  ציבור השכירים אשר יש להם הכנסה נוספת, מעבר להכנסה ממקום העבודה. אם עד לפני מספר שנים שכירים בעלי הכנסה נוספת אשר גבוהה מסכום של כ-650,000 ₪ נדרשו להגיש את הדוח באופן פיזי או לפנות לרואה חשבון אשר יבצע את התהליך, כיום דרך אתר אינטרנטי בשם QTAX ניתן לבצע את הפעולה באופן מהיר, ללא התעסקות מיותרת ותוך שימת דגש על ניצול של פלטפורמה אינטרנטית לטובת השלמת הליך אותו כל שכיר נדרש לבצע בתום שנת המס. מהו היתרון של אתר QTAX? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

רואה החשבון האינטרנטי שלכם

כשכירים בעלי הכנסה נוספת, אתם מחויבים על פי חוק להגיש דוח שנתי לרשויות המס אשר מפרט על כל מקורות ההכנסה – החל מתשלומים אותם קיבלתם בעקבות השקעה בשוק ההון, השכרה של דירה למגורים, עסקים ועוד. הגשת דו"חות מס שנתיים לשכירים במהירות על ידי QTAX מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לחסוך לא מעט זמן כמו גם מאמץ, וזאת בשל פלטפורמה ייחודית אשר מאפשרת לציבור השכירים לבצע את התהליך באופן אינטרנטי ומאובטח כמו גם בליווי מקצועי המתבצע על ידי משרד רואי חשבון בעל ניסיון של שנים רבות בענף. היתרון של האתר נובע הן בשל הקלות והן בשל היכולת לנצל את הפלטפורמה הזו  לטובת ביצוע ההליך על הצד הטוב ביותר, בייחדו על רקע העובדה כי כל דוח שנשלח עובר תהליך של בקרה ופיקוח שנועד להניב בעבורכם גם את היכולת לבחון האם אתם זכאים לקבלת החזר מס שיכול להגיע גם לאלפי שקלים, באם נמצא כי אתם זכאים.

באמצעות תהליך קצר מאוד המתבצע במסגרת של ארבעה שלבים תוכלו למלא את דוח המס באופן מקוון בעלות כספית נוחה ואטרקטיבית, ובהתאם לכך לסיים את התהליך באופן אשר מאפשר לכם להתפנות לדברים החשובים, אולם גם לבצע את התהליך באופן נגיש וללא צורך בפנייה חד פעמית לרואה חשבון.

 

 

למי השירות יכול להתאים?

השירות של האתר יכול להתאים בעבור שכירים בעלי הכנסה נוספת שעולה על סכום של כ-650,000 ₪ ומחויבת במס. באמצעות מילוי של פרטים אישיים לצד הכנסות המתבצע דרך האתר, תוכלו להגיש את הדוח לרשות המיסים ואף לוודא כי הדוח שלכם עובר תהליך של פיקוח ובקרה, כל זאת מתוך מטרה להימנע מטעויות שעלולות לכם ביוקר בעקבות קנסות גבוהים. הוספה של מסמכים מתבצעת באמצעות טעינה מהירה למערכת הממוחשבת, כל זאת מתוך מטרה להקל עליכם בתהליך ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מהלך אשר מאפשר לכם לא רק להגיש את הדוח, אלא גם לבחון האם מגיע לכם החזר מס. במידה ואכן נמצא כי אתם זכאים, ניתן לקבל גם שירות המאפשר לכם לקבל את הכספים ישירות לחשבון הבנק, ללא התעסקות מיותרת.

לסיכום

הגשה של דוחות מס הכנסה בעקבות הכנסות נוספות מעולם לא הייתה קלה יותר, כל זאת בזכות אתר QTAX אשר מנוהל על ידי משרד רואה חשבון בעל ניסיון של מעל ל-35 שנים. כמשרד מוביל בתחומו אשר מבין את הצרכים של קהל השכירים, אין ספק כי מדובר בשירות שיחסוך לכם זמן ומאמץ ואף יאפשר לכם לבצע את התהליך באופן קבוע, מאחר והפרטים שלכם נשמרים כאשר כל מה שצריך לעשות הוא לעדכן אותם בכל שנה, ובכך לנקוט בשיטת שגר ושכח.

שאלות בנושא הגשת דוח מס הכנסה מעולם לא היה פשוט יותר: הכירו את אתר QTAX

למידע נוסף על הגשת דוח מס הכנסה מעולם לא היה פשוט יותר: הכירו את אתר QTAX

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד